I Liceum Ogólnokształcące
im. Kazimierza Jagiellończyka w Sieradzu

ul. Żwirki i Wigury 3, 98-200 Sieradz, tel. 43827-14-25

GodłoPowiat
Dzisiaj jest: 29 Listopada 2022    |    Imieniny obchodzą: Błażej, Walter, Fryderyk

Byliśmy w Szwajcarii

Nie można odczytać zdjęć! LiveConnectClient::query SSL read: error:00000000:lib(0):func(0):reason(0), errno 104. Uzyj inny adapter HTTP do wyświetlania danych w Zaawansopwanych opcjach komponentu OneDrive.

 

A MAGAZINE WITH VIEWS TO EUROPE

 W ramach współpracy międzynarodowej kilkuosobowa grupa uczniów z klas IIA oraz IIF pod opieką p. Ilony Lubczyńskiej wzięła udział w projekcie pt. „A Magazine With Views To Europe”. Współpraca młodzieży z partnerami z zagranicy odbywała się na platformie e-Twinning. Uczniowie naszej szkoły współpracowali z uczniami z następujacych szkół:

 -IES Francisco Salzillo, Alcantarilla, Murcia, (Spain),

-Kantonsschule Ausserschwyz, Nuolen Campus, Nuolen SZ (Switzerland) 
- Model Experimental High School of Heraklion, (Greece) 
- Koninklijk Atheneum 1 Centrum Oostende, Oostende (Belgium) 
- I.C. San Martino di Lupari, San Martino di Lupari (Italy)

 Współpraca przyniosła wymierny efekt, którym jest wydanie młodzieżowego magazynu w wersji międzynarodowej. Wszystkie artykuły do magazynu zostały napisane przez naszych uczniów i ich partnerów. Językiem magazynu jest nie tylko język angielski, ale także hiszpański, szwajcarski, grecki, belgijski i włoski. Uczniowie musieli wykorzystać różne sposoby komunikacji w celu osiągnięcia zamierzonego celu- stosowali technologie informacyjno-komunikacyjne.

Zapraszamy wszystkim do obejrzenia rezultatu naszej pracy:

 http://issuu.com/lanoria/docs/a_magazine_with_views_to_europe/0

 

        

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

Licznik odwiedzin

Dzisiaj18
Wczoraj34
W ciągu tygodnia52
Razem1312558

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka
Żwirki i Wigury 3, Sieradz
Tel.  (43) 827 14 25;  501 192 842

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

003.jpg 004.jpg 005.jpg 006.jpg 008.jpg 010.jpg 011.jpg 012.jpg 013.jpg 014.jpg 016.jpg 017.jpg 018.jpg 019.jpg 020.jpg