I Liceum Ogólnokształcące
im. Kazimierza Jagiellończyka w Sieradzu

ul. Żwirki i Wigury 3, 98-200 Sieradz, tel. 43827-14-25

GodłoPowiat
Dzisiaj jest: 7 Grudnia 2022    |    Imieniny obchodzą: Agata, Ambroży, Marcin

Zumba Queens - 5 miejsce w kraju


Zumba Queens na Gali Finałowej w Warszawie

2 i 3 czerwca 2016 roku przedstawicielki szkolnego miniprzedsiębiorstwa „Zumba Queens” Izabela Leśniczak, Zuzanna Paś, Marta Marcinkowska, Kinga Ruszkowska wraz z opiekunem p. Jowitą Królikowską reprezentowały naszą szkołę i miasto na Finale Ogólnopolskim na najlepsze Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo.

Wywalczyły 5 miejsce w kraju.

W Warszawie na Giełdzie Papierów Wartościowych konkurowało ze sobą 20 najlepszych młodzieżowych miniprzedsiębiorstw z całej Polski, które zakwalifikowały się do ogólnopolskiego finału po ośmiomiesięcznej rywalizacji w ramach projektu edukacyjnego "Być Przedsiębiorczym - Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo".

Podczas pobytu w Warszawie młodzi przedsiębiorcy, musieli przedstawić raport ze swojej działalności oraz odbyć rozmowę z Komisją Konkursową w skład której wchodzili ludzie ze świata biznesu. Kolejnym elementem oceny była trzyminutowa prezentacja miniprzedsiębiorstwa na głównej sali notowań GPW. Ostatni oceniany element to ocena stoiska i technik sprzedaży. Stoisko młodzież musiała stworzyć (zbudować) w pierwszym dniu rywalizacji. Dodatkową atrakcją dla wspólniczek Zumba Queens, były warsztaty na temat wystąpień publicznych, które odbyły się na sali notowań Catalyst.

Konkurencja była bardzo duża i wiele czynników wpłynęło na ostateczny wynik. W sumie młodzież oceniana była przez 15 osób, wchodzących w skład różnych Komisji. Miniprzedsiębiorstwo Zumba Queens godnie reprezentowało nasze miasto oraz I LO w Sieradzu.

Wyjazd był możliwy dzięki przychylności starosty pana Mariusza Bądziora oraz prezydenta Sieradza, pana Pawła Osiewały gdyż Starostwo Powiatowe oraz Urząd Miasta partycypowały w kosztach podróży młodych przedsiębiorców do stolicy.

Przygotowania do finału, były możliwe, dzięki wsparciu finansowemu Regionalnej Izby Gospodarczej w Sieradzu oraz pomocy rzeczowej jednego z naszych konsultantów, pana Witolda Marcinkowskiego.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc, życzliwość i wsparcie.

 • Komisja konkursowa
 • W oczekiwaniu na wyniki
 • Zumba Queens podczas oceny stoiska i technik sprzeday
 • Zumba Queens podczas prezentacji ukadw
 • Zumba Queens z dyrektorem szkoy Grzegorzem Pietruch
 • Zumba Queens z konsultantem - p. Jackiem Pasiem
 • Zumba Queens z konsultantem p. Witoldem Marcinkowskim
 • Zumba Queens z opiekunem Jowit Krlikowsk
 • budowanie stoisk
 • gadety reklamowe
 • gal
 • kupon konkursowy
 • nasza konkurencja - zdobywcy III miejsca
 • nasza konkurencja - zwycizcy konkursu
 • nasza konkurencja zdobywcy II miejsca
 • nasze gadety
 • nasze gadzety
 • rozdanie certyfikatow finalisty konkursu - Zumba Queens z koordynatorem projektu Karin Machur
 • tworzenie stoisk
 • zumba queens podczas prezentacji na parkiecie GPW w Warszawie


        

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

Licznik odwiedzin

Dzisiaj10
Wczoraj11
W ciągu tygodnia58
Razem1312724

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka
Żwirki i Wigury 3, Sieradz
Tel.  (43) 827 14 25;  501 192 842

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

003.jpg 004.jpg 005.jpg 006.jpg 008.jpg 010.jpg 011.jpg 012.jpg 013.jpg 014.jpg 016.jpg 017.jpg 018.jpg 019.jpg 020.jpg