Konkurs „Pokaż nam swoją miłość” - wyniki

Miejsce I Dominika Nowak klasa 1c

Miejsce II Paulina Stoparczyk klasa 1b

III miejsca nie przyznano

Serdecznie gratulujemy wyróżnionym zajętych miejsc, a wszytkim biorącym udział odwagi i zaangażowania.

Regulamin konkursu plastycznego/fotograficznego „Pokaż nam swoją miłość”

Zasady konkursów

1. Prace muszą dotyczyć tematu konkursów. Prace niezgodne z tematem nie zostaną ocenione.
  2. Prace plastyczne powinny być wykonane w formie rysunku lub kolażu w formacie A4 lub A3. Prace fotograficzne powinny być w formacie 13x18 cm lub 15x21 cm.
  3. Każda praca musi być wykonana samodzielnie.
  4. Prace konkursowe będą oceniane według:
    • pomysłowości,
    • estetyki wykonania pracy.

Uczestnicy

1. Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie wszystkich klas I LO.
  2. Uczestnicy zostaną sklasyfikowani w dwu kategoriach: plastycznej i fotograficznej.
  3. Każdy uczestnik może przesłać jedną pracę plastyczną lub jedną fotograficzną lub maksymalnie jedną pracę plastyczną i jedną fotograficzną.
  4. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest złożenie pracy konkursowej do 27.02.2013 r. w bibliotece szkolnej oraz podpisanie pracy imieniem i nazwiskiem autora oraz klasą na odwrocie pracy.

Rozstrzygnięcie konkursu

1. Spośród dostarczonych prac zostaną wybrane trzy najlepsze prace w każdej z kategorii.
  2. Autorzy najlepszych praco otrzymają nagrody rzeczowe, a ich prace zostaną powieszone na holu szkolnym.
  3. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 04.03.2013 roku.
  4. Uczestnicy zostaną wtedy poinformowani o dacie i miejscu odbioru nagród.
  5. Osobami wyznaczonymi do kontaktu w przypadku wszelkich wątpliwości są: Ewelina Rybak klasa 2a, Angelika Walczyki 2f, Mateusz Jaworski 3c
  6. Konkurs może zostać zakończony lub zmodyfikowany przed czasem jego planowanego zakończenia w razie zbyt małej ilości uczestników, bądź innych przyczyn, co oznacza nie wręczenie nagród.