Warsztaty dziennikarskie - Krzysztof Koziołek

Relacja z warsztatów - strona Powiatowej Biblioteki w Sieradzu

26 i 27 lutego uczniowie klas I b i II  uczestniczyli w warsztatach dziennikarskich, zorganizowanych przez Powiatową Bibliotekę w Sieradzu. Zajęcia poprowadził Krzysztof Koziołek - dziennikarz, autor powieści sensacyjnych i kryminalnych.

Zdjęcia: Tomasz Pokornowski

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - https://old.lojagiellonczyk.pl//art/szkola/wydarzenia/z-zycia-szkoly/warsztaty

Krzysztof Koziołek (ur. w 1978 r.) - zielonogórzanin z urodzenia, obecnie mieszka w Nowej Soli. Jest absolwentem politologii na Uniwersytecie Zielonogórskim. Pracował jako dziennikarz, a obecnie jest pełnoetatowym pisarzem. Uwielbia górskie wędrówki, jest zapalonym kibicem żużla i fanem serialu "Na południe". W 2007 r. zadebiutował powieścią sensacyjną "Droga bez powrotu", w 2009 r. wydał kryminał skandynawski "Święta tajemnica" (nominowany do Lubuskiego Wawrzynu Literackiego), w 2010 r. ukazała się powieść sensacyjno-przygodowa "Miecz zdrady". Za tę ostatnią autor został zgłoszony do Paszportu Polityki 2010 i nominowany do Lubuskiego Wawrzynu Literackiego. W 2011 roku Krzysztof Koziołek otrzymał Lubuską Nagrodę Literacką dla najbardziej obiecującego lubuskiego pisarza. W tym samym roku ukazały się kolejne książki: thriller "Premier musi zginąć" oraz "Trzy dni Sokoła" (trzy powieści w odcinkach pisane do tygodników lokalnych i na stronę internetową autora w jednej książce). Ostatnio ukazały się książki: "Bóg nie weźmie w tym udziału" i "Instrukcja obsługi 0066: historia oparta na faktach". (inf. ze str. Biblioteki Powiatowej)