I Liceum Ogólnokształcące
im. Kazimierza Jagiellończyka w Sieradzu

ul. Żwirki i Wigury 3, 98-200 Sieradz, tel. 43827-14-25

GodłoPowiat
Dzisiaj jest: 31 Stycznia 2023    |    Imieniny obchodzą: Marcelina, Ludwik, Jan

Studiuj na najbardziej prestiżowych uczelniach na świecie!

Jesteś ambitny i dążysz do postawionych sobie celów?

Marzysz o  studiowaniu za granicą na najbardziej prestiżowych uczelniach ?

Weź udział w konkursie globalstudy.pl ! Do wygrania  10 stypendiów, które ułatwią Ci proces aplikacj na najlepsze uczelnie zagraniczne takie jak Harvard,  Stanford, MIT, Oxford czy Cambridge.  Aby wziąć udział w konkursie należy załączyć CV w języku angielskim ( max 250 słów), napisać dlaczego chcesz studiować za granicą. Więcej informacji na stronie : globalstudy.pl.
 Konkurs trwa do 23 maja.

Misja projektu
Informacje w mediach
O konkursie

"W dobie postępującej globalizacji wielu licealistów dzieli marzenie o wyjeździe na studia za  granicą.  Owiane  magią  nazwy,  takie  jak  Cambridge,  Harvard  czy  Oxford,  stanowią  obiekt westchnień wielu utalentowanych i ambitnych uczniów , lecz jedynie nielicznym udaje się dopiąć swego. Z nami staje się to dużo łatwiejsze! Globalstudy.pl wyciąga rękę do studentów, których ambicje sięgają czołowych światowych uniwersytetów, lecz nie wiedzą jak zacząć i potrzebują  pomocy na etapie rekrutacji. Zapewniamy kompleksowe wsparcie w każdym aspekcie procesu rekrutacji, obejmujące wszystkie kroki na drodze do sukcesu  –  przygotowanie aplikacji, analizę umiejętności,  strategiczne  przygotowanie  szyte  na  miarę  potrzeb  kandydata.  Stawiamy  na indywidualne podejście oraz sprawdzone, wiarygodne metody, oparte o realne sukcesy naszych konsultantów,  obecnie  studentów  i  absolwentów  najbardziej  prestiżowych  uniwersytetów  na świecie.  Pragniemy,  by  osiągnięcia  naszych  doradców  inspirowały  nowe  pokolenia  uczniów, pozwalając  im  na  spełnienie  marzeń  o  studiach  na  czołowych  uniwersytetach  w  USA  i  UK. Zachęcamy Państwa do wspólnego realizowania misji otwierania zdolnym, młodym ludziom drogi do pełnego rozwinięcia skrzydeł na najsłynniejszych zagranicznych uczelniach."

        

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

Licznik odwiedzin

Dzisiaj0
Wczoraj14
W ciągu tygodnia14
Razem1313306

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka
Żwirki i Wigury 3, Sieradz
Tel.  (43) 827 14 25;  501 192 842

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

003.jpg 004.jpg 005.jpg 006.jpg 008.jpg 010.jpg 011.jpg 012.jpg 013.jpg 014.jpg 016.jpg 017.jpg 018.jpg 019.jpg 020.jpg