I Liceum Ogólnokształcące
im. Kazimierza Jagiellończyka w Sieradzu

ul. Żwirki i Wigury 3, 98-200 Sieradz, tel. 43827-14-25

GodłoPowiat
Dzisiaj jest: 7 Grudnia 2022    |    Imieniny obchodzą: Agata, Ambroży, Marcin

Konkurs "Matematyka Moja Pasja"

pasja

22 marca 2017 roku w auli Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego odbyła się gala finałowa szóstej edycji konkursu „Matematyka Moja Pasja". Jest to największy konkurs matematyczny dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z Łodzi i województwa.

Konkurs jest organizowany przez Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego wraz z Publicznym Liceum Ogólnokształcącym Uniwersytetu Łódzkiego im. Sprawiedliwych wśród Narodów Świata przy współudziale Polskiego Towarzystwa Matematycznego. Konkurs „Matematyka Moja Pasja” ma na celu popularyzację matematyki wśród uczniów gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. Do konkursu zgłosiły się w tym roku 173 szkoły – 111 gimnazjów i 62 szkoły ponadgimnazjalne. Zarejestrowano zgłoszenia ponad 2.800 uczniów, w tym przeszło 1.600 gimnazjalistów.

W szóstej edycji konkursu naszą szkołę reprezentowało 24 uczniów, z których pięciu zakwalifikowało się do finału.

Laureatami konkursu „Matematyka Moja Pasja” zostali uczniowie:

 DAMIAN MATUSIAK z klasy 3E

BARTŁOMIEJ SOBANEK z klasy 3E.

Finalistami konkursu zostali:                 

RAFAŁ BRODACKI z klasy 3C

ADAM CHŁOPOWIEC z klasy 1D

PATRYK MAJEWSKI  z klasy 2E

Laureatom i finalistą gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


KONKURS

„MATEMATYKA MOJA PASJA”

22 marca 2017 roku w auli Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego odbyła się gala finałowa szóstej edycji konkursu „Matematyka Moja Pasja". Jest to największy konkurs matematyczny dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z Łodzi i województwa.

Konkurs jest organizowany przez Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego wraz z Publicznym Liceum Ogólnokształcącym Uniwersytetu Łódzkiego im. Sprawiedliwych wśród Narodów Świata przy współudziale Polskiego Towarzystwa Matematycznego. Konkurs „Matematyka Moja Pasja” ma na celu popularyzację matematyki wśród uczniów gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. Do konkursu zgłosiły się w tym roku 173 szkoły – 111 gimnazjów i 62 szkoły ponadgimnazjalne. Zarejestrowano zgłoszenia ponad 2.800 uczniów, w tym przeszło 1.600 gimnazjalistów.

W szóstej edycji konkursu naszą szkołę reprezentowało 24 uczniów, z których pięciu zakwalifikowało się do finału.

Laureatami konkursu „Matematyka Moja Pasja” otrzymali uczniowie:

DAMIAN MATUSIAK z klasy 3E

BARTŁOMIEJ SOBANEK z klasy 3E.

 

Finalistami konkursu zostali:                  RAFAŁ BRODACKI z klasy 3C

ADAM CHŁOPOWIEC z klasy 1D

PATRYK MAJEWSKI  z klasy 2E

 

Laureatom i finalistą gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

        

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

Licznik odwiedzin

Dzisiaj9
Wczoraj11
W ciągu tygodnia57
Razem1312723

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka
Żwirki i Wigury 3, Sieradz
Tel.  (43) 827 14 25;  501 192 842

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

003.jpg 004.jpg 005.jpg 006.jpg 008.jpg 010.jpg 011.jpg 012.jpg 013.jpg 014.jpg 016.jpg 017.jpg 018.jpg 019.jpg 020.jpg