I Liceum Ogólnokształcące
im. Kazimierza Jagiellończyka w Sieradzu

ul. Żwirki i Wigury 3, 98-200 Sieradz, tel. 43827-14-25

GodłoPowiat
Dzisiaj jest: 23 Marca 2023    |    Imieniny obchodzą: Pelagia, Feliks, Zbysław

Bezpłatne warsztaty programowania "Koduj z Gigantami"

Dzień dobry,

kontaktuję się z Państwem, ponieważ ruszyły zapisy na bezpłatne warsztaty z programowania dla dzieci i młodzieży "Koduj z Gigantami". Już po raz dziesiąty zapraszamy dzieci i młodzież szkolną do wzięcia udziału w darmowych zajęciach z programowania!

W związku z powyższym, zwracam się z uprzejmą prośbą o pomoc w przekazaniu informacji o wydarzeniu do szkół oraz uczniów.

Zajęcia są bezpłatne i mają na celu propagowanie nauki programowania wśród dzieci i młodzieży oraz promowanie nowych rozwiązań technologicznych.

Odbywają się stacjonarnie w blisko 100 polskich miastach, a także w formie online. Akcja potrwa od 5 do 27 lutego 2022 roku.

Akcję honorowym patronatem wspierają: Ośrodek Rozwoju EdukacjiNASK oraz Prezydenci Miast. Projekt organizowany jest przez szkołę Giganci Programowania, która jest globalnym partnerem Microsoft dla Edukacji.

W 10. edycji akcji "KODUJ Z GIGANTAMI - SZYFRY I ZAGADKI” zabierzemy uczestników do świata szyfrów i zagadek, które będziemy wspólnie odkodowywać, pracując m.in. w takich środowiskach jak Scratch, Minecraft Education Edition, App Inventor, C#, Python.

Warsztaty “Koduj z Gigantami” to połączenie dużej dawki wiedzy ze świetną zabawą. W ich trakcie dzieci już od 7 roku życia mogą spróbować własnych sił w programowaniu i zacząć tworzyć własne gry czy aplikacje.

Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy, że uczeń indywidualnie zarejestruje się na stronie: www.kodujzgigantami.pl.

Gorąco zachęcam Państwa do przekazania informacji szkołom. Chcielibyśmy, aby jak największa liczba uczniów mogła wziąć udział w warsztatach.

W załączeniu przesyłam dodatkowe materiały informacyjne oraz plakat do wykorzystania pod linkiem: https://www.giganciprogramowania.edu.pl/images/kodujzgigantami_szyfry_i_zagadki.jpg

W sprawie szczegółowych pytań zapraszam do kontaktu. Więcej informacji o wydarzeniu znajdą Państwo również na stronie: www.kodujzgigantami.pl

Pozdrawiam serdecznie

Marta Stroczkowska | PR Assistant
a: Giganci Programowania | Słomińskiego 15/508 | 00-195 Warszawa
@: 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." target="_blank" rel="noopener noreferrer" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; font: inherit; vertical-align: baseline;" data-auth="NotApplicable" data-linkindex="18">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
w: http://www.giganciprogramowania.edu.pl
m: +48 608 587 150

 

 Informacja przekazana przez Starostwo Powiatowe w Sieradzu


        

Zaloguj Zarejestruj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

Licznik odwiedzin

Dzisiaj4
Wczoraj22
W ciągu tygodnia48
Razem1314289

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka
Żwirki i Wigury 3, Sieradz
Tel.  (43) 827 14 25;  501 192 842

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

003.jpg 004.jpg 005.jpg 006.jpg 008.jpg 010.jpg 011.jpg 012.jpg 013.jpg 014.jpg 016.jpg 017.jpg 018.jpg 019.jpg 020.jpg